Naše firma se nesnaží být užitečná pouze na poli úklidů a moc dobře ví, jak je důležité koukat kolem sebe. Aktivně se tak zapojujeme do různých projektů, které pomáhají lidem v našem okolí. Pokud i Vy víte o někom, komu by mohla naše firma pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

Srpen 2018   Je spousty lidí, projektů a organizací, které stojí za to podpořit, my tentokrát podpořili mateřskou školu Velká Okružní v Duchcově. Zdarma jsme vyčistili koberce ve třídách Sluníček a Koťátek. Věříme, že jsme alespoň maličko pomohli zlepšit již tak perfektní prostředí pro ty naše předškoláky ;-)

Červen 2018   Milujeme naše město, milujeme zábavu a milujeme zábavu v našem městě. Na Casanovských slavnostech 2018 naše firma dotovala občerstvení ve "Vodárenském stánku" na Rockové scéně. Klobásy a párky v rohlíku jste si tak mohli vychutnat levněji a bylo to znát, prodalo se toho opravdu hodně. Někteří z nás si práci ve stánku i vyzkoušeli, byla to paráda...

Duben 2017   Oslovil nás pan Petr Vengrynský s žádostí o finanční podporu jeho účasti na mezinárodní taneční soutěži BRNO OPEN 2017, no a jak jistě víte, my si mladých talentů vážíme. Nešlo nepodpořit a můžeme být rádi. Ostudu Teplicím neudělal a postoupil do druhého kola soutěže. Tímto gratulujeme a děkujeme, že jsme toho mohli být součástí. 

© 2021 Duchcovská úklidová spol. s r.o., Smetanova 1273/4, 419 01 Duchcov
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky