ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ

Extrakční čištění koberců, sedacích souprav a jiného čalounění je nejen pro domácnosti, ale i firmy tím nejúčinnějším řešením.

Za ceny od 15 Kč za m2 kobercových ploch a od 550 Kč za sedací soupravu odstraníme z ploch pečlivou a systematickou prací maximální množství nečistot, skvrn, špíny, roztočů a prachu a vy se můžete těšit z čistoty a příjemné vůně. 

Koberce a sedací soupravy jsou po vyčištění hřejivé, velmi příjemné na dotek i krásné na pohled. Pravidelné vysávání nestačí, poskytněte kobercům lepší péči a dopřejte svému prostoru nejlepší možnou očistu - extrakční čištění.

Extrakční čištění je navíc vhodné i pro astmatiky a alergiky.

.

Čištění koberců a čalounění postup
Čištění koberců a čalounění postup

Postup při extrakčním čištění?

Extrakční metoda je čištění koberců a čalounění mokrou cestou za použití výkonného stroje - extraktoru. Tento čistící stroj vhání teplou vodu společně s čistícím prostředkem pod vhodným tlakem do čištěné plochy, kde na sebe čistící roztok naváže nečistoty a extraktor je poté opakovaně odsává zpět do sběrného tanku. Výkonná sací turbína extraktoru zajistí, že plocha je po vyčištění pouze mírně vlhká, ale dokonale vyčištěná.

V případě silného znečištění koberců využíváme technologii VAXING® a SPINSCRUB®. Tato technologie spočívá na principu extrakčního čištění za využití rotačních kartáčů a vakuového odsávání roztoku v pěnovém víru.

A kde všude čistíme koberce a sedací soupravy?                                Teplice, Most, Litoměřice, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny, Praha, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Beroun, Kutná Hora, Kolín, Příbram, po domluvě i po celé ČR.

Mezi nejčastěji objednávané služby patří : 

  • čištění koberců s dlouhým i krátkým chlupem, zátěžových koberců, koberců z přírodní vlny , ...
  • čištění látkových a kožených sedacích souprav, souprav z mikrovlákna a broušené kůže, semiše, také křesel a taburetů, ...
  • čištění matrací a postelí 
  • čištění kancelářských křesel a židlí
  • čistění interiérů osobních a dodávkových vozů, autobusů, obytných vozidel a karvanů
  • impregnace látkového, koženého a koženkového čalounění a koberců 


NEVÁHEJTE NÁM ZASLAT POPTÁVKU

- FOTOGRAFIE Z ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ -

Mokré čištění koberců
Mokré čištění koberců
Mokré čištění sedacích souprav
Mokré čištění sedacích souprav
Mokré čištění kusových koberců
Mokré čištění kusových koberců

ZAJÍMAJÍ VÁS CENY ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ ?

© 2021 Duchcovská úklidová spol. s r.o., Smetanova 1273/4, 419 01 Duchcov
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky